AKTUALNOŚCI

Wakacje 2022

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że w okresie od 25.07.22 do 05.08.22 mamy przerwę urlopową w naszym zakładzie w Michałowie. Wszystkie zamówienia będziemy realizowali po tym terminie. Życzymy udanych i zdrowych… Więcej »

I znowu wakacje ;)

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że w okresie od 26.07.21 do 06.08.21 mamy przerwę urlopową w naszym zakładzie w Michałowie. Wszystkie zamówienia będziemy realizowali po tym terminie. Życzymy udanych i zdrowych… Więcej »

Szczęśliwego Nowego Roku

W nadchodzącym nowym, 2021 roku, życzymy Państwu wszelkiej pomyślności i powodzenia.

Wakacje 2020

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że w okresie od 27.07.20 do 07.08.20 mamy przerwę technologiczną w naszym zakładzie w Michałowie. Wszystkie zamówienia będziemy realizowali po tym terminie. Życzymy udanych i zdrowych… Więcej »

Przerwa w pracy zakładu w Michałowie

Szanowni Państwo! W okresie Świąt Wielkiej Nocy, zarówno obrządku zachodniego, jak i wschodniego, zakład produkcyjny w Michałowie będzie nieczynny. Przerwa urlopowa potrwa od 10 kwietnia do 21 kwietnia. Wszystkie zamówienia… Więcej »

Wzory koców 2020

Prezentujemy Państwu najnowsze wzory koców bawełniano-akrylowych. Najmodniejsze kolory, nowoczesna stylistyka. Dostępne rodzaje wykończeń brzegów koców: szydełko bądź frędzle. Doskonałej jakości przędza zadowoli każdego nabywcę naszych koców. Zapraszamy do zapoznania się… Więcej »

RemaDays Warsaw 2020

Szanowni Państwo! Informujemy, że w dniach 12-14 lutego 2020 r. będziemy uczestnikami Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays. Impreza odbędzie się jak co roku – w centrum Ptak w Nadarzynie… Więcej »

Przerwa urlopowa

Szanowni Państwo Uprzejmie informujemy, że od 22 lipca do 4 sierpnia nasz zakład będzie nieczynny z powodu przeglądu i konserwacji maszyn. Na wszystkie pytania dotyczące zamówień i produkcji odpowiemy po… Więcej »

Katalog wzorów koców Cotton Cloud 2019

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi wzorami koców. 24 nowe wzory, w tym 8 wykończonych szydełkiem. Doskonała jakość, bogata kolorystyka i nowoczesne wzornictwo.

Wesołych Świąt

Szanowni Klienci Cały zespół naszej firmy składa Wam ogromne podziękowania za współpracę w mijającym 2018 roku. Życzymy Wam najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia wszystkich marzeń i wszelkiej pomyślności w nowym… Więcej »