AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że w okresie od 31.07.23 do 15.08.23 mamy przerwę urlopową w naszym zakładzie w Michałowie. Wszystkie zamówienia będziemy realizowali po tym terminie. Życzymy udanych i zdrowych… Więcej »

Certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100

PHPU UNIA Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100 i prawo do posługiwania się znakiem.  

Wakacje 2022

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że w okresie od 25.07.22 do 05.08.22 mamy przerwę urlopową w naszym zakładzie w Michałowie. Wszystkie zamówienia będziemy realizowali po tym terminie. Życzymy udanych i zdrowych… Więcej »

I znowu wakacje ;)

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że w okresie od 26.07.21 do 06.08.21 mamy przerwę urlopową w naszym zakładzie w Michałowie. Wszystkie zamówienia będziemy realizowali po tym terminie. Życzymy udanych i zdrowych… Więcej »

Szczęśliwego Nowego Roku

W nadchodzącym nowym, 2021 roku, życzymy Państwu wszelkiej pomyślności i powodzenia.

Wakacje 2020

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że w okresie od 27.07.20 do 07.08.20 mamy przerwę technologiczną w naszym zakładzie w Michałowie. Wszystkie zamówienia będziemy realizowali po tym terminie. Życzymy udanych i zdrowych… Więcej »

Przerwa w pracy zakładu w Michałowie

Szanowni Państwo! W okresie Świąt Wielkiej Nocy, zarówno obrządku zachodniego, jak i wschodniego, zakład produkcyjny w Michałowie będzie nieczynny. Przerwa urlopowa potrwa od 10 kwietnia do 21 kwietnia. Wszystkie zamówienia… Więcej »

Wzory koców 2020

Prezentujemy Państwu najnowsze wzory koców bawełniano-akrylowych. Najmodniejsze kolory, nowoczesna stylistyka. Dostępne rodzaje wykończeń brzegów koców: szydełko bądź frędzle. Doskonałej jakości przędza zadowoli każdego nabywcę naszych koców. Zapraszamy do zapoznania się… Więcej »

RemaDays Warsaw 2020

Szanowni Państwo! Informujemy, że w dniach 12-14 lutego 2020 r. będziemy uczestnikami Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays. Impreza odbędzie się jak co roku – w centrum Ptak w Nadarzynie… Więcej »

Przerwa urlopowa

Szanowni Państwo Uprzejmie informujemy, że od 22 lipca do 4 sierpnia nasz zakład będzie nieczynny z powodu przeglądu i konserwacji maszyn. Na wszystkie pytania dotyczące zamówień i produkcji odpowiemy po… Więcej »