• Koce Bawełniane PL

    Produkujemy najprawdopodobniej najmilsze koce w dotyku
    Komfortowe, ciepłe, eleganckie. Nowa stylistyka i wzornictwo.

    Zobacz więcej

AKTUALNOŚCI

Przerwa urlopowa

Szanowni Państwo Uprzejmie informujemy, że od 22 lipca do 4 sierpnia nasz zakład będzie nieczynny z powodu przeglądu i konserwacji maszyn. Na wszystkie pytania dotyczące zamówień i produkcji odpowiemy po… Więcej »

Katalog wzorów koców Cotton Cloud 2019

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi wzorami koców. 24 nowe wzory, w tym 8 wykończonych szydełkiem. Doskonała jakość, bogata kolorystyka i nowoczesne wzornictwo.

Wesołych Świąt

Szanowni Klienci Cały zespół naszej firmy składa Wam ogromne podziękowania za współpracę w mijającym 2018 roku. Życzymy Wam najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia wszystkich marzeń i wszelkiej pomyślności w nowym… Więcej »

Adresy zamówień

Szanowni Państwo W związku z informacją o wracających do Państwa e-mailech wysyłanych na nasze konto internetowe informujemy, że jedyny aktualny adres naszej poczty elektronicznej to umipled@koce.eu lub handel@koce.eu Wszystkie zamówienia… Więcej »

Przerwa urlopowa

Szanowni Państwo. Informujemy, że od 11 do 22 czerwca zaplanowaliśmy przerwę technologiczną w naszym zakładzie produkcyjnym. Z działem handlowym w sprawie zamówień możecie Państwo kontaktować się na bieżąco.

Majówka 2018

Szanowni Państwo Informujemy, że w związku z majówką nasz zakład produkcyjny w Michałowie będzie zamknięty od 30 kwietnia. Do pracy wracamy 7 maja. W tym terminie odpowiemy na wszystkie zamówienia… Więcej »

Najnowszy katalog wzorów koców 2018

W tegorocznym katalogu przedstawiamy 47 wzorów koców. 20 nowych modeli, a także najpopularniejsze wzory z poprzedniej edycji. Zachęcamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą.    

Święta, Święta…

Moc najserdeczniejszych życzeń z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku składamy wszystkim naszym klientom i użytkownikom naszych koców. Dziękujemy Wam za zaufanie jakim nas obdarzyliście i życzymy… Więcej »

Przerwa wakacyjna

Szanowni Państwo. Uprzejmie informujemy, że w dniach 24 lipca – 4 sierpnia w naszym zakładzie produkcyjnym planujemy przerwę technologiczną. W powyższym terminie mogą się Państwo kontaktować z naszym biurem w… Więcej »

Katalog produktów 2017

Przedstawiamy Państwu nowy Katalog Koców Cotton Cloud na rok 2017. Ofertę wzbogaciliśmy o 18 nowych wzorów.  

Katalog Koców Cotton Cloud 2017